Elektroterapi

Elektroterapi

Elektroterapi; vücuttaki fazla yağların birikim yaptığı bölgelerde kasların pasif şekilde jimnastikler yapılarak vücudun şekillenmesini sağlayan yöntemdir. Bu yöntem ile bölgesel zayıflama, sarkıklar ve güçsüz kasları güçlendirme, cilt ve cilt altında olan dolaşımı hızlandırarak hem mükemmel bir görünüme sahip olabilir hem de sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Elektroterapi Yöntemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Uzman kişiler tarafından temiz ve steril bir ortamda vücut içerisine yerleştirilen elektronların doğru akımlar kullanılmasıyla uygulamaya başlanır. Elektronlar daha çok kasların üzerine bırakılarak vücuda bağlanmakta olup bu işlem iki yada üç defa yapmakta olan seanslarda 45dakikalık süre zarfında uygulanmaktadır. İşlem için elektrot petleri kasların yönlerine göre iletken olan bir solüsyon kullanılarak vücuda bağlandıktan sonra eş zamanlı olarak yağ yakımı infared ışınların bir araya gelmesiyle hızlanır. Vücuda verilmekte olan elektron ışınlarının ve diğer akımların seans sırasında veya sonrasın hiçbir yan etkisi bulunmamakla birlikte elektro terapi yöntemi kişinin yağ dokusunun fazlalığına göre en az 6 en fazla 9 seans şeklinde uygulanmaktadır.

Elektroterapi Yöntemiyle Kesin Sonuç Elde Edilir Mi?

Bugüne kadar gerçekleştirilmiş olan uygulamalarda kesin sonuç alınmış olan elektro terapi yöntemiyle hastalarımızın sağlıklı bir şekilde estetik görünüme kavuşması amaçlanmıştır. Elektroterapi yöntemiyle fazla yağlarınızdan kurtulurken bedendeki sarkma ve büzülmelerden de kurtularak ezilmiş ve tamamen güçsüz hale gelmiş olan kaslarınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlamaktadır.