ESTECLEAR GÜZELLİK MERKEZİ

Estetisyen Pınar Kocaman ve Fatoş Ersoy’un kurmuş olduğu Esteclear olarak güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuiyetini kendimize vizyon edinerek, müşteri odaklı bir merkez olmanın mutluğunu yaşamaktayız.

Müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dekore edilmiş geniş, ferah salonumuzun sıcak ambiyansını sizde hissedeceksin. Hafta içi her gün ve hafta sonu cumartesi günü 10:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Sektördeki tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak ve uzun yıllar aynı çizgide aynı kalite ile hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Modern, samimi ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla tanışmanız ve dilediğiniz konular hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken sadece bizi aramak.

Müsteri Yorumları

Bizim İçin Ne Dediler

Merhabalar;

Ergenlik dönemimde çok fazla sivilce problemi yaşadım. İlaç kullanmama rağmen ne yaparsam yapayım geçmiyordu ta ki Esteclear uzmanları ile tanışana kadar. Yaptırdığım özel bakım uygulamaları ile sivilcelerimden tamamen kurtuldum ve yüzümdeki gözenekler dahi küçüldü. Bursa Esteclear Güzellik Merkezine ve tüm çalışan kadrosuna teşekkürler.

Mert K.
Mert K.

Merhabalar;

Daha önce birkaç yerde ipek kirpik uygulaması yaptırmıştım ancak memnun kalmamıştım. Daha sonra Esteclear Güzellik Merkezine tavsiye olarak gittiğimde yaptırdığım ipek kirpik uygulamasından oldukça memnun kaldım. Ayrıca çalışanlarının güler yüzü ve karşılamaları da beni fazlasıyla memnun etti.

Burcu Ö.
Burcu Ö.

Görsel açıdan kadınların olduğu kadar erkeklerinde derdi olan fazla tüylerimden kurtulmamı sağlayan ve kalıcı bir şekilde bakımımı gerçekleştiren Esteclear'a teşekkürler.

Emre N.

Merkezimizden Görüntüler

Bizi daha yakından tanımak istiyor musunuz?

Sizler için her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz.