Bursa Lazer Epilasyon

Bursa Lazer Epilasyon

Bursa Lazer Epilasyon Hizmetimiz Hakkında

Bursa lazer epilasyon hizmeti – Esteclear olarak Bursa’da vermiş olduğumuz Lazer epilasyon hizmetinden bahsetmeden önce, size kısaca lazer epilasyon hakkında genel bir bilgi vermek isteriz.

İnsanoğlunun ortak sorunlarından biri olan fazla tüylerden kurtulmanın kalıcı yollarından biri olan Lazer epilasyon yöntemi ile lazer ışınları sayesinde kalıcı, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Uygulaması Nasıl Yapılır?

Özel makine ve özel başlıklarla mili saniyelik lazer ışınlarının atışı ile kıla rengini veren melami pigmentinin bu ışınları emerek bölgedeki kıl köklerinde yoğunlaşması sağlanır. Ve kıl kökünde ısı oluşturup kıl köklerinin güçsüzleştirilmesi işlemi gerçekleştirilir. Böylece düzenli gerçekleştirilen seanslar sonucunda uygulama yapılan bölgelerde kalıcı bir etki ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Bursa’da lazer epilasyon hizmeti konusunda, tüm yenilikleri takip ediyor ve siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Sizlerin memnuniyeti ile büyüyoruz ve Bursa lazer epilasyon hizmetleri konusunda en doğru konumda olmayı hedefliyoruz.

Lazer Epilasyon Her Kişiye Uygulanır Mı?

Uzun yıllardan beri güvenle uygulanmakta olan bir yöntem olan lazer epilasyon uygulamasından bazı durumlarda tedbir alınarak uzak durulması gerekebilir. Bu durumlar;

Küçük yaşta olan ve kıl yapısını tamamlamamış kişilerde

Hepatit B hastalarında

Hamilelerde

Cilt ve deri hastalığı bulunan kişilerde lazer epilasyon uygulaması yapılmaması gereklidir.

Lazer epilasyonun güvenilir şekilde yapılması çok önemlidir ve Bursa bölgesinde lazer epilasyon konusunda sizlere bu güveni vermek için elimizden gelen tüm çabayı sarfediyoruz.

Detaylı bilgileri esteclub web sitesi üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız : Hizmetlerimiz Sayfamız

Lazer epilasyonişlemini bir çok bölgede uygulamak mümkün. Bunlardan en bilinenleri, bacak, kol, yüz, erkek sırt, cinsel bölge vs.

Bu hizmeti hem bayan hemde erkek müşterilerimize vermekteyiz. Erkek müşterilerimiz ile bayan müşterilerimiz aynı saatte ve aynı alanda kesinlikle hizmet almamaktadırlar. Bu konuda çok hassas davranıyoruz. Sizlerin sağlığı, huzuru ve memnuniyeti, bizler için çok önemlidir.